Навіщо державним підприємствам організовувати тендер?

Участь у тендері може бути значним кроком в житті кожного підприємства

Адже саме так вони відкривають для себе абсолютно нові перспективи та можуть вийти на новий рівень одразу в декількох напрямках. По-перше, угода з державною організацією це перш за все статус. Адже довіра до Вашого бізнесу з боку державних структур може значно підвищити Ваше підприємство в очах замовників і наділити його особливим статусом. А довіра є чи не найважливішим чинником, коли ми говоримо про укладання бізнес угод. До того ж, це може стати рішучим фактором у боротьбі з конкурентами за долю ринку. По-друге, державні замовлення це завжди непогані гроші, адже такі організації майже завжди виставляють на тендер надзвичайно цікаві пропозиції. Отже, у підприємця з’являється шанс непогано заробити. До речі, взяти участь у тендері можна лише за допомогою спеціальних платформ, які проводять реєстрацію учасників. Непоганим прикладом такої платформи є цей сайт tender.uub.com.ua.

В принципі не так вже й важко зрозуміти навіщо приватним підприємствам брати участь у тендері. Але навіщо це робити державним організаціям? Адже це правило було введено не так давно і раніше вони шукали собі виконавців іншими методами.

Відповідь на це питання слід розбити на декілька пунктів.

  1. Це правило обумовлено законом. Зараз кожна державна організація повинна шукати собі постачальника послуг або товарів саме в такий шлях. Нормативне регулювання даної сфери було здійснено в цілях економічного розвитку країни та є надзвичайно важливим кроком держави. Отже, обійти тендерну систему пошуку виконавців державні організації просто не мають права, адже це суперечить закону. Але це не означає, що немає додаткових підстав для проведення тендеру.
  2. Зручний пошук найкращої пропозиції. Проведення тендеру гарантує той факт, що державна організація буде в змозі переглянути одразу декілька привабливих пропозицій і обрати найкращу з них. Сам аукціон проходить у три етапи. На кожному з них, учасники тендеру повинні робити свою пропозицію більш привабливою та цікавою для замовника. Цей факт дає можливість державному підприємству побачити всі можливі варіанти та обрати з них саме те, що найбільше буде відповідати його інтересам.
  3. Розвиток бізнесу. Участь у тендері відкриває двері для багатьох нових підприємств, що значно впливає на розвиток бізнесу в цілому. Таким чином, відбувається певний вплив і на економіку країни, адже здорова конкуренція змушує підприємства постійно вдосконалюватися. А покращення економічного стану країни це одне з найважливіших завдань держави, а значить, це цілком відповідає інтересам державних підприємств.

Отже, у проведенні тендерів зацікавленi обидві сторони, що значно полегшує розвиток цього відносно нового інструменту

Більш детально познайомитися з тендерною системою та навіть зареєструватися для участі в них можна перейшовши за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/ukrtatnafta-tendery-v-systemi-prozorro. Варто сказати, що всі тендери проводяться на окремому сайті Prozorro, але пряма реєстрація на ньому неможлива. Щоб взяти участь, Вам доведеться скористатися послугами сторонніх платформ, які відкривають для Вас ці двері. Але пам’ятайте, що на даний момент існує обмежена кількість компаній, які можуть для Вас це зробити.

Участь у тендері надзвичайно важливий крок для підприємства. Введення цього аукціону зумовлено бажанням української влади зробити сектор державних закупівель більш прозорим та чесним. Якщо раніше більшість підприємств не могли навіть мріяти про те, що в них є реальний шанс підписати контракт з державною організацією, то тепер це є цілком можливим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *